Kronik bir hastalığınız veya sürekli kullandığınız bir ilaç yoksa besin takviyelerinin birkaçını bir arada kullanabilirsiniz.

Bu gibi teknik bilgilerin internet sitemizde yer almamasının nedeni bu konuda eğitim almış uzman kişiler veya bir sağlık profesyonelinden yardım alınmasını sağlamaktır. Kullanıcılarımızın bir sağlık profesyonelinin gözetiminde en sağlıklı bilgiye ulaşabilmesi için yetkilendirilmiş satış noktalarımız eczanelerdir.

Doğal kaynaklardan elde edilmiş olan besin takviyeleri özellikle neme karşı çok duyarlıdır. Nemli bir ortam olduğu için besin takviyelerinin buzdolabında saklanması tavsiye edilmez. Ürünlerimizin oda sıcaklığında ve ışıktan uzak olarak saklanması daha uygun olacaktır.

Kapsül şeklinde formüle edilmiş ürünlerimiz vejetaryen ve vegan kullanımına uygun olup, kapsüller tamamen bitkisel selülozdan (hidroksipropilmetil selüloz) elde edilmektedir.

Ürünlerimizin hiçbiri glüten içermemektedir.

Gıda Takviyelerimizin üretiminde; bitkisel kaynaklı kapsül kullanılır. Ürünlerimizde kullandığımız kapsüllerin; Helal, Kosher, Vegan ve Vegeterian sertifikaları mevcuttur.

Kronik bir hastalığınız veya sürekli kullandığınız bir ilaç yoksa ihtiyacınıza uygun olarak gıda takviyelerini kullanmanızda bir sakınca yoktur. Eğer düzenli kullandığınız bir ilaç varsa doktorunuza veya sağlık profesyoneline başvurarak takviye ürünleri kullanım programınızı ayarlamanız daha doğru olacaktır.

×

 

Merhaba.

Vitaniq Canlı Destek Hattına Hoşgeldiniz.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?